O NÁS

Co je Sport Science Lab?

Společnost Sport Science Lab vznikla za účelem zvyšování sportovní výkonnosti, na základě využití nejnovějších vědeckých poznatků, moderních technologií a objektivních dat. Cílem společnosti je poskytovat řešení, ať už v oblasti produktů nebo služeb, které jsou zaměřeny na optimalizaci a zvyšování výkonnosti sportovců nebo týmů. Naše filozofie je postavena na tom, že každý sportovec, bez ohledu na věk nebo úroveň zkušeností, si zaslouží podat nejlepší výkon. 

Naše služby jsou určeny pro ty, kteří chtějí dosáhnout progres

Profesionalita

Rozumíme sportu - jsme sportovní vědci, který můžou sportovce a vaši organizaci posunout na vyšší úroveň, a to na základe doporučení založených na důkazech.

Objektivní informace

Pracujeme s reálnými daty, ne s odhady. Faktory struktury sportovního výkonu umíme kvantifikovat, analyzovat a interpretovat, čím usnadníme rozhodování pro lepší optimalizaci tréninkového procesu.

Mobilní sportovní laboratoř

Disponujeme nejmodernějšími sportovními technologiemi. Uvědomujeme si náročnost přesunů sportovců za účelem monitoringu nebo testování. Z toho důvodu my přijedeme za Vámi, vy nikam nemusíte!

Naše základní hodnoty